Organizm to wielkie laboratorium. Aby wszystkie procesy mogły przebiegać bez zarzutu, niezbędne jest zapewnienie składników biorących w nich udział. Jednak prawidłowa suplementacja, to znacznie więcej niż dostarczenie witamin i minerałów.

Pomogę dobrać Twoją suplementację!

Jeżeli chcesz korzystać z naturalnych suplementów, załóż bezpłatne konto w sklepie Forever Living Products. Rejestracja zapewni Ci 5% zniżki, moją pomoc w dobraniu produktów oraz szansę na zniżkę 30%.

Aloes dobry na wszystko

Aloe barbadensis miller to odmiana aloesu uprawiana na ekologicznych plantacjach Meksyku i Dominikany przez firmę Forever. Czysty miąższ aloesowy jest jej sztandarowym produktem, któremu przyznano certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.

Naturalne suplementy

Poparte badaniami naukowymi działanie roślin, surowce z ekologicznych upraw, oraz dopracowany do perfekcji proces pozyskiwania substancji aktywnych – te czynniki przekonały mnie do wyboru preparatów Forever Living Products.

Pielęgnacja skóry

Na bazie aloesu powstają naturalne produkt do higieny regeneracji i pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Dbają o jej nawilżenie, dostarczają witamin, działają kojąco. Są odpowiednie dla dzieci i dorosłych.