Świecowanie I Konchowanie

Zabieg polega na spaleniu świecy lub konchy, po umieszczeniu jej końca w otworze słuchowym zewnętrznym.

Proces spalania delikatnie ogrzewa ucho zewnętrzne i środkowe oraz pobliskie obszary, m.in. zatoki i część głowy. Pobudza to mikrokrążenie krwi i limfy, co ma wpływ na drenaż, detoksykację i uruchomienie mechanizmów zdrowienia.

Homeopatia i Informoterapia

Polegają na stymulowaniu organizmu częstotliwościami pola elektromagnetycznego.

Każda komórka, tkanka, wirus, bakteria emitują takie pole, a równocześnie są wrażliwe na określone częstotliwości podane z zewnątrz. Umiejętnie zastosowany preparat doustny może przyspieszyć proces zdrowienia.


Osteopatia

Osteopatia to terapia manualna, której celem jest przywrócenie prawidłowego napięcia, elastyczności, ruchomości i położenia narządów wewnętrznych.

Osteopatię cechuje holistyczne podejście do pacjenta, polegające na całościowym zadbaniu o kondycję organizmu, włącznie z systemem nerwowym i związanymi z nim objawami psychofizycznymi.

Aurikuloterapia

Na małżowinie usznej jest ponad sto punktów połączonych włóknami układu współczulnego z każdym narządem i strukturą naszego ciała.
Na punkty można oddziaływać różnymi bodźcami: mechanicznymi, termicznymi lub elektrycznymi. Ja korzystam z maleńkich igiełek, które przyklejam pacjentom plasterkami, by pozostały na uszach przez kilka dni.


konchowanie
Homeopatia
Mediosteo - szumy uszne

Występy telewizyjne

Zobacz, jak mówię o konchowaniu i świecowaniu uszu w telewizjach śniadaniowych:

DZIEŃ DOBRY TVN

Na czym polegają świecowanie i konchowanie i czy są bezpieczne.

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Na czym polega świecowanie uszu?

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Świecowanie nie tylko na oczyszczanie uszu.